XBMC-Addons - en to el_gr translation catalogue (292 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
el_gr: Πρόσθετο YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
el_gr: Το YouTube είναι μία από τις μεγαλύτερες ιστοσελίδες διαμοιρασμού βίντεο στον κόσμο.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
el_gr: Η παρούσα μικροεφαρμογή δεν έχει υϊοθετηθεί από την Google

[ctx: #30000]
en: General
el_gr: Γενικά

[ctx: #30001]
en: Username
el_gr: Όνομα χρήστη

[ctx: #30002]
en: Password
el_gr: Κωδικός

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
el_gr: Χρησιμοποίησε το MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
el_gr: Ρύθμιση πελάτη MPEG-DASH Inputstream

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
el_gr: Πάντα ερώτηση για την ποιότητα του βίντεο

[ctx: #30010]
en: Video quality
el_gr: Ποιότητα βίντεο

[ctx: #30012]
en: 720p (HD)
el_gr: 720p (ΥΕ)

[ctx: #30013]
en: 1080p (HD)
el_gr: 1080p (ΥΕ)

[ctx: #30018]
en: 1080p Live / 720p (HD)
el_gr: 1080p Ζωντανά / 720p (ΥΕ)

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
el_gr: Επιτρέψτε το 3Δ

[ctx: #30021]
en: Show fanart
el_gr: Δείξε τις εικόνες fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
el_gr: Αντικείμενα ανά σελίδα

[ctx: #30023]
en: Search history size
el_gr: Μέγεθος ιστορικού αναζήτησης

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
el_gr: Προσωρινή μνήμη σε (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
el_gr: Επιτρέψτε τον οδηγό ρυθμίσεων

[ctx: #30026]
en: Override view
el_gr: Επιβολή τρόπου απεικόνισης

[ctx: #30027]
en: View: Default
el_gr: Απεικόνιση: Προκαθορισμένη

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
el_gr: Απεικόνιση: Επεισόδια

[ctx: #30029]
en: View: Movies
el_gr: Απεικόνιση: Ταινίες

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
el_gr: Εκτέλεση οδηγού ρυθμίσεων?

[ctx: #30031]
en: Advanced
el_gr: Για προχωρημένους

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
el_gr: Απεικόνιση: Εκπομπές TV

[ctx: #30033]
en: View: Songs
el_gr: Απεικόνιση: Τραγούδια

[ctx: #30034]
en: View: Artists
el_gr: Απεικόνιση: Καλλιτέχνες

[ctx: #30035]
en: View: Albums
el_gr: Απεικόνιση: Άλμπουμ

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
el_gr: Υποστήριξη εναλλακτικού αναπαραγωγέα

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
el_gr: Τροποποιημένη λίστα αναπαραγωγής παρακολούθησης αργότερα

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
el_gr: Τροποποιημένο ID λίστας αναπαραγωγής

[ctx: #30100]
en: Favourites
el_gr: Αγαπημένα

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
el_gr: Προσθήκη στα αγαπημένα του προσθέτου

[ctx: #30102]
en: Search
el_gr: Αναζήτηση

[ctx: #30103]
en: Library
el_gr: Βιβλιοθήκη

[ctx: #30104]
en: Highlights
el_gr: Διακεκριμένα

[ctx: #30105]
en: Archive
el_gr: Αρχείο

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
el_gr: Επόμενη Σελίδα (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
el_gr: Δείτε αργότερα

[ctx: #30108]
en: Remove
el_gr: Αφαίρεση

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
el_gr: Τελευταία βίντεο

[ctx: #30110]
en: New Search
el_gr: Νέα αναζήτηση

[ctx: #30111]
en: Sign In
el_gr: Είσοδος

[ctx: #30112]
en: Sign Out
el_gr: Έξοδος

[ctx: #30113]
en: Rename
el_gr: Μετονομασία

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
el_gr: Επιβεβαίωση διαγραφής

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
el_gr: Επιβεβαίωση αφαίρεσης

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
el_gr: Διαγραφή "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
el_gr: Αφαίρεση "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
el_gr: Διαγραφή

[ctx: #30119]
en: Please wait...
el_gr: Παρακαλώ περιμένετε...

[ctx: #30120]
en: Clear
el_gr: Καθαρισμός

[ctx: #30201]
en: API Key
el_gr: Κλειδί API

[ctx: #30202]
en: API Id
el_gr: Αναγνωριστικό API

[ctx: #30203]
en: API Secret
el_gr: Μυστικό API

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
el_gr: Ενεργοποίηση προσωπικών κλειδιών API

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
el_gr: Χρησιμοποίησε το προκαθορισμένο σετ κλειδιών API

[ctx: #30500]
en: Channels
el_gr: Κανάλια

[ctx: #30501]
en: Playlists
el_gr: Λίστες αναπαραγωγής

[ctx: #30502]
en: Go to %s
el_gr: Πήγαινε σε %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
el_gr: Δείξε εικόνα καναλιού fanart

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
el_gr: Συνδρομές

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
el_gr: Αφαίρεση συνδρομής

[ctx: #30506]
en: Subscribe
el_gr: Προσθήκη συνδρομής

[ctx: #30507]
en: My Channel
el_gr: Το κανάλι μου

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
el_gr: Βίντεο που σας άρεσαν

[ctx: #30509]
en: History
el_gr: Ιστορικό

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
el_gr: Οι συνδρομές μου

[ctx: #30511]
en: Queue video
el_gr: Προσθήκη βίντεο στην ουρά

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
el_gr: Περιήγηση καναλιών

[ctx: #30513]
en: Popular right now
el_gr: Δημοφιλή αυτήν την στιγμή

[ctx: #30514]
en: Related Videos
el_gr: Σχετικά βίντεο

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
el_gr: Αυτόματη αφαίρεση από την λίστα 'Δείτε αργότερα'

[ctx: #30516]
en: Folders
el_gr: Φακέλοι

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
el_gr: Εγγραφή σε %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
el_gr: Πήγαινε σε '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
el_gr: και εισάγετε τον παρόν κωδικό:

[ctx: #30520]
en: Add to...
el_gr: Προσθέστε στο...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
el_gr: Επιλογή λίστας αναπαραγωγής

[ctx: #30522]
en: New playlist...
el_gr: Νέα λίστα αναπαραγωγής...

[ctx: #30523]
en: Language
el_gr: Γλώσσα

[ctx: #30524]
en: Select language
el_gr: Επιλογή Γλώσσας

[ctx: #30525]
en: Select region
el_gr: Επιλογή Περιοχής

[ctx: #30526]
en: Adjust
el_gr: Ρύθμιση

[ctx: #30527]
en: Language and region?
el_gr: Γλώσσα και περιοχή;

[ctx: #30528]
en: Rate...
el_gr: Βαθμολογείστε...

[ctx: #30529]
en: I like this
el_gr: Μου αρέσει αυτό

[ctx: #30530]
en: I dislike this
el_gr: Δεν μου αρέσει αυτό

[ctx: #30531]
en: Play all
el_gr: Αναπαραγωγή όλων

[ctx: #30532]
en: Default
el_gr: Προεπιλογή

[ctx: #30533]
en: Reverse
el_gr: Προς τα πίσω

[ctx: #30534]
en: Shuffle
el_gr: Τυχαία σειρά

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
el_gr: Επιλέξτε την σειρά της λίστας αναπαραγωγής

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
el_gr: Ενημέρωση λίστας αναπαραγωγής...

[ctx: #30537]
en: Play from here
el_gr: Αναπαραγωγή από εδώ

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
el_gr: Βίντεο που δεν σας αρέσουν

[ctx: #30539]
en: Live
el_gr: Ζωντανά

[ctx: #30540]
en: Play with...
el_gr: Αναπαραγωγή με...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
el_gr: Δείξε το όνομα του καναλιού στην περιγραφή

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
el_gr: Οι ροές rtmpe δεν υποστηρίζονται

[ctx: #30543]
en: Refresh
el_gr: Ανανέωση

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
el_gr: Περισσότεροι σύνδεσμοι από την περιγραφή

[ctx: #30545]
en: No further links found.
el_gr: Δεν βρέθηκαν άλλοι σύνδεσμοι.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
el_gr: Παρακαλώ πραγματοποιήστε είσοδο δύο φορές!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
el_gr: Πρέπει να επιτρέψετε δύο εφαρμογές του πρόσθετου Youtube ώστε να λειτουργεί σωστά

[ctx: #30548]
en: More...
el_gr: Περισσότερα...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
el_gr: Δεν βρέθηκαν άλλες ροές

[ctx: #30550]
en: Region
el_gr: Περιοχή

[ctx: #30551]
en: Recommendations
el_gr: Προτεινόμενα

[ctx: #30552]
en: Maintenance
el_gr: Συντήρηση

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
el_gr: Διαγραφή βάσης δεδομένων προσωρινής μνήμης λειτουργιών

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
el_gr: Διαγραφή βάσης δεδομένων ιστορικού αναζήτησης

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
el_gr: Διαγραφή προσωρινής μνήμης λειτουργιών

[ctx: #30556]
en: Clear search history
el_gr: Διαγραφή ιστορικού αναζήτησης

[ctx: #30557]
en: function cache
el_gr: προσωρινή μνήμη λειτουργιών

[ctx: #30558]
en: search history
el_gr: ιστορικό αναζήτησης

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
el_gr: Διαγραφή του settings.xml

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
el_gr: Γλώσσα υποτίτλων

[ctx: #30561]
en: None
el_gr: Καμία

[ctx: #30562]
en: All
el_gr: Όλα

[ctx: #30563]
en: Setting
el_gr: Ρύθμιση

[ctx: #30564]
en: Setting, English
el_gr: Ρύθμιση, Αγγλικά

[ctx: #30565]
en: English
el_gr: Αγγλικά

[ctx: #30566]
en: Prompt
el_gr: Ερώτηση

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
el_gr: Τοποθέτηση στο Δείτε Αργότερα

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
el_gr: Αφαίρεση από το Δείτε Αργότερα

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
el_gr: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αφαιρέσετε το '%s' από το 'Δείτε Αργότερα'?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
el_gr: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αντικαταστήσετε την τρέχουσα λίστα 'Δείτε Αργότερα' με το '%s'?

[ctx: #30571]
en: Set as History
el_gr: Θέσε ως Ιστορικό

[ctx: #30572]
en: Remove as History
el_gr: Αφαίρεση από ιστορικό

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
el_gr: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αφαιρέσετε το '%s' ως την λίστα ιστορικού σας?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
el_gr: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αντικαταστήσετε την τρέχουσα λίστα ιστορικού με το '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
el_gr: Επιτυχία

[ctx: #30576]
en: Failed
el_gr: Αποτυχία

[ctx: #30577]
en: Settings
el_gr: Ρυθμίσεις

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
el_gr: Επιβολή επιβεβαίωσης πιστοποιητικού SSL

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
el_gr: Το MPEG-DASH είναι ενεργοποιημένο στις ρυθμίσεις, αλλά το inputstream.adaptive φαίνεται να είναι απενεργοποιημένο. Επιθυμείτε την ενεργοποίησή του inputstream.adaptive τώρα;

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
el_gr: Επαναφορά διαχειριστή πρόσβασης

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
el_gr: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να επαναφέρετε τον διαχειριστή πρόσβασης;

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
el_gr: Αυτόματη αναπαραγωγή προτεινόμενων βίντεο

[ctx: #30583]
en: Automatic
el_gr: Αυτόματο

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
el_gr: Οι συνδρομές μου (Φιλτραρισμένες)

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
el_gr: Φιλτραρισμένη λίστα καναλιών (οριοθετημένα με κόμμα)

[ctx: #30586]
en: Blacklist
el_gr: Μαύρη λίστα

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
el_gr: Προσθήκη στο φίλτρο των συνδρομών μου

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
el_gr: Αφαίρεση από το φίλτρο των συνδρομών μου

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
el_gr: Προσθήκη φίλτρο των συνδρομών μου

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
el_gr: Αφαίρεση από το φίλτρο των εγγραφών μου

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
el_gr: Μέγεθος εικονιδίων προεπισκόπησης

[ctx: #30592]
en: Medium (16:9)
el_gr: Μέτριο (16:9)

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
el_gr: Υψηλό (4:3)

[ctx: #30594]
en: Safe search
el_gr: Ασφαλής αναζήτηση

[ctx: #30595]
en: Moderate
el_gr: Μέτρια

[ctx: #30596]
en: Strict
el_gr: Αυστηρή

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
el_gr: Ενημερωθηκε: %s

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
el_gr: Προσωπικά κλειδιά API ενεργοποιήθηκαν

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
el_gr: Αποτυχία ενεργοποίησης προσωπικών κλειδιών API. Λείπει: %s

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
el_gr: Ρύθμιση υποτίτλων

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
el_gr: %s με %s ως υπαναχώρηση

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
el_gr: Χωρίς αυτο-δημιουργημένους

[ctx: #30603]
en: Age gate
el_gr: Ηλικιακή πύλη

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
el_gr: Επέτρεψε προσβλητικό περιεχόμενο

[ctx: #30605]
en: Quick Search
el_gr: Γρήγορη Αναζήτηση

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
el_gr: Γρήγορη Αναζήτηση (Κρυφή)

[ctx: #30607]
en: Audio only
el_gr: Ήχος μόνο

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
el_gr: Επέτρεψε την χρήση κλειδιών από προγραμματιστές

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
el_gr: Καθαρισμός ιστορικού παρακολούθησης

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
el_gr: Αυτό θα καθαρίσει το ιστορικό παρακολούθησης από τον λογαριασμό, από όλες τις συσκευές. Δεν μπορείτε να το επαναφέρετε.

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
el_gr: Αποθηκευμένες λίστες αναπαραγωγής

[ctx: #30612]
en: Retry
el_gr: Ξαναπροσπάθησε

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
el_gr: Ανάκτηση αναγνωριστικού λίστας παρακολούθησης αργότερα

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
el_gr: Αποτυχία ανάκτησης αναγνωριστικού λίστας παρακολούθησης αργότερα. Πρόσθεσε μερικά βίντεο σε αυτήν την λίστα μέσω εφαρμογής android ή φυλλομετρητή και ξαναπροσπαθήστε

[ctx: #30615]
en: Cancel
el_gr: Ακύρωση

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
el_gr: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
el_gr: Ενεργοποίηση μεσολαβητή mpeg-dash

[ctx: #30619]
en: Port
el_gr: Θύρα

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
el_gr: Η θύρα %s χρησιμοποιείται ήδη. Αδυναμία έναρξης εξυπηρετητή http.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)
el_gr: Ο μεσολαβητής απαιτείται για την αναπαραγωγή mpeg-dash (βλέπε εξυπηρετητής HTTP)

[ctx: #30622]
en: Purchases
el_gr: Αγορές

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
el_gr: Εγκατάσταση βοηθού InputStream

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
el_gr: Απαιτεί Kodi 17+

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
el_gr: Ο βοηθός InputStream είναι ήδη εγκατεστημένος

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
el_gr: Διαγραφή προσωρινών αρχείων

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
el_gr: Βαθμολόγηση βίντεο με το πέρας παρακολούθησης

[ctx: #30628]
en: HTTP Server
el_gr: Εξυπηρετητής HTTP

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
el_gr: Λίστα επιτρεπομένων IP (διαχωρισμένες με κόμμα)

[ctx: #30630]
en: Save
el_gr: Αποθήκευση

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
el_gr: Επιτυχής ενημέρωση του: %s

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
el_gr: Επέτρεψε την σελίδα ρυθμίσεων κλειδιών API

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/api (see HTTP Server)
el_gr: http://διεύθυνσηIP:θύρα/api (βλέπε εξυπηρετητής HTTP)

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
el_gr: Ρύθμιση API προσθέτου Youtube

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
el_gr: Δεν ανιχνέφθηκαν αλλαγές, τα κλειδιά API δεν ενημερώθηκαν

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
el_gr: Τα προσωπικά κλειδιά API έχουν ενεργοποιηθεί

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
el_gr: Τα προσωπικά κλειδιά API έχουν απενεργοποιηθεί

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
el_gr: Αποθηκεύστε αυτήν την σελίδα στους σελιδοδείκτες ώστε να μπορειτε να προσθέστε τα κλειδιά σας στο μέλλον

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
el_gr: Βρέθηκαν προσωπικά κλειδιά API στο api_keys.json, θέλετε να τα ανακτήσετε; Επιλέγοντας Όχι θα τα αντικαταστήσει

[ctx: #30640]
en: Restore
el_gr: Ανάκτηση

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
el_gr: Διαγραφή api_keys.json

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
el_gr: Διαγραφή access_manager.json

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
el_gr: Ακρόαση στην IP

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
el_gr: Επιλογή IP ακρόασης

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
el_gr: Ανανέωση μετά την παρακολούθηση

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
el_gr: Ανερχόμενες ζωντανές μεταδόσεις

[ctx: #30647]
en: Completed Live
el_gr: Ολοκληρωμένες ζωντανές μεταδόσεις

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
el_gr: Τα κλειδί API είναι λανθασμένο. Ρυθμίσεις - API - Κλειδί API

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
el_gr: Τα αναγνωριστικό πελάτη είναι λανθασμένο. Ρυθμίσεις - API - Αναγνωριστικό API

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
el_gr: Τα μυστικό πελάτη είναι λανθασμένο. Ρυθμίσεις - API - Μυστικό API

[ctx: #30651]
en: Location
el_gr: Τοποθεσία

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
el_gr: Εύρος τοποθεσίας (χλμ)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
el_gr: Εκτέλεση εύρεσης τοποθεσίας; Χρησιμοποιείται για την [B]Η Τοποθεσία μου[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
el_gr: Η Τοποθεσία μου

[ctx: #30655]
en: Switch User
el_gr: Αλλαγή χρήστη

[ctx: #30656]
en: New user
el_gr: Νέος χρήστης

[ctx: #30657]
en: Unnamed
el_gr: Ανώνυμος

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
el_gr: Εισαγωγή ονόματος για αυτόν τον χρήστη

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
el_gr: Τωρινός χρήστης '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
el_gr: Χρήστες

[ctx: #30661]
en: Add a user
el_gr: Προσθήκη χρήστη

[ctx: #30662]
en: Remove a user
el_gr: Αφαίρεση χρήστη

[ctx: #30663]
en: Rename a user
el_gr: Μετονομασία χρήστη

[ctx: #30664]
en: Switch user
el_gr: Αλλαγή χρήστη

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
el_gr: Αλλαγή στον/στην '%s' τώρα;

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
el_gr: Αφαίρεση '%s'

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
el_gr: Αλλαγή '%s' σε '%s'

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
el_gr: Ελάχιστο ποσοστό καταμέτρησης αναπαραγωγής

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
el_gr: Σημείωση ως μη προβεβλημένο

[ctx: #30670]
en: Mark watched
el_gr: Σημείωση ως προβεβλημένο

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
el_gr: Εκκαθάριση ιστορικού αναπαραγωγής

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
el_gr: Διαγραφή ιστορικού αναπαραγωγής

[ctx: #30673]
en: playback history
el_gr: ιστορικό αναπαραγωγής

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
el_gr: Επαναφορά σημείου συνέχισης

[ctx: #30675]
en: Use playback history (watched, resume tracking)
el_gr: Κάνε χρήση ιστορικού (προβληθέντα, συνέχιση παρακολούθησης)

[ctx: #30676]
en: Just now
el_gr: Μόλις τώρα

[ctx: #30677]
en: A minute ago
el_gr: Ένα λεπτό πριν

[ctx: #30678]
en: Recently
el_gr: Πρόσφατα

[ctx: #30679]
en: An hour ago
el_gr: Μία ώρα πριν

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
el_gr: Δύο ώρες πριν

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
el_gr: Τρεις ώρες πριν

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
el_gr: Εχθές σε

[ctx: #30683]
en: Two days ago
el_gr: Δύο μέρες πριν

[ctx: #30684]
en: Today at
el_gr: Σήμερα σε

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
el_gr: Διαγραφή βάσης δεδομένων προσωρινής μνήμης

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
el_gr: Εκκαθάριση δεδομένων προσωρινής μνήμης

[ctx: #30687]
en: data cache
el_gr: δεδομένα προσωρινής μνήμης

[ctx: #30688]
en: Use for videos
el_gr: Κάνε χρήση για βίντεο

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
el_gr: Κάνε χρήση για ζωντανές ροές

[ctx: #30690]
en: InputStream Adaptive >= 2.0.12 is required for live streams
el_gr: Απαιτείται InputStream Adaptive >= 2.0.12 για τις ζωντανές ροές

[ctx: #30691]
en: Airing now
el_gr: Σε ζωντανή μετάδοση

[ctx: #30692]
en: In a minute
el_gr: Σε ένα λεπτό

[ctx: #30693]
en: Airing soon
el_gr: Σε επικείμενη μετάδοση

[ctx: #30694]
en: In over an hour
el_gr: Σε μία ώρα περίπου

[ctx: #30695]
en: In over two hours
el_gr: Σε δύο ώρες περίπου

[ctx: #30696]
en: Airing today at
el_gr: Μεταδίδονται σήμερα σε

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
el_gr: Αύριο σε

[ctx: #30698]
en: Check my IP
el_gr: Έλεγχος της διεύθυνσης IP μου

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
el_gr: Ο εξυπηρετητής HTTP δεν εκτελείται

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
el_gr: Η διεύθυνση πελάτη είναι %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
el_gr: Αποτυχία λήψης διεύθυνσης IP πελάτη

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
el_gr: Αναπαραγωγή με υπότιτλους

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
el_gr: Είστε σίγουροι;

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
el_gr: Χρησιμοποίησε urls από το site του Youtube

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
el_gr: Μεταφόρτωση υποτίτλων

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
el_gr: Μεταφόρτωση υποτίτλων πριν την αναπαραγωγή; (Εξ'ορισμού: Όχι)

[ctx: #30707]
en: Untitled
el_gr: Χωρίς τίτλο

[ctx: #30708]
en: Play audio only
el_gr: Αναπαραγωγή μόνο του ήχου

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
el_gr: Αποτυχία λήψης αναγνωριστικού λίστας 'Παρακολουθήστε αργότερα'. Για να διευκολυνθεί η λήψη της προσθέστε 8-10 βίντεο σε αυτήν μέσω ιστοσελίδας ή εφαρμογής και ξαναπροσπαθήστε.

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
el_gr: Αποτυχία λήψης αναγνωριστικού λίστας 'Παρακολουθήστε αργότερα'. Ξαναπροσπαθήστε αύριο χωρίς να αφαιρέστε κάποιο από τα βίντεο.

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
el_gr: Αναζήτηση λίστας 'Παρακολουθήστε αργότερα'... Σελίδα %s

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
el_gr: Βαθμολόγηση βίντεο σε λίστες αναπαραγωγής

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
el_gr: Προσθήκη στο 'Παρακολουθήστε αργότερα'

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
el_gr: Έγινε η προσθήκη σε λίστα αναπαραγωγής

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
el_gr: Αφαίρεση από λίστα αναπαραγωγής

[ctx: #30716]
en: Liked video
el_gr: Αρεστό βίντεο

[ctx: #30717]
en: Disliked video
el_gr: Μη αρεστό βίντεο

[ctx: #30718]
en: Rating removed
el_gr: Βαθμολόγηση αφαιρέθηκε

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
el_gr: Έγινε εγγραφή στο κανάλι

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
el_gr: Έγινε διαγραφή από το κανάλι

[ctx: #30721]
en: Default to WEBM adaptation set (4K)
el_gr: Εξ ορισμού σε σετ προσαρμογής WEBM (4Κ)

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
el_gr: Απαιτείται μεσολαβητής για ροές κατ'απαίτηση mpeg-dash (βλ. Μεσολαβητής HTTP)[CR]Τα > 1080p και HDR απαιτούν το InputStream Adaptive >= 2.3.14

[ctx: #30724]
en: Limit to 30fps
el_gr: Περιορισμός στα 30κ/δ

[ctx: #30725]
en: 1440p (HD)
el_gr: 1440p (ΥΕ)

[ctx: #30726]
en: Uploads
el_gr: Απεσταλμένα

[ctx: #30727]
en: Adaptive (MP4/H264)
el_gr: Προσαρμοζόμενη (MP4/H264)

[ctx: #30728]
en: Adaptive (WEBM/VP9)
el_gr: Προσαρμοζόμενη (WEBM/VP9)

[ctx: #30729]
en: Remote friendly search
el_gr: Αναζήτηση φιλική για χειριστήριο

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
el_gr: Αναπαραγωγή (Ερώτηση για ποιότητα)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
el_gr: Το πρόσθετο Youtube πλέον απαιτεί δικά σας κλειδιά API για την χρήση του.[CR]Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ στην wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

[ctx: #30732]
en: Comments
el_gr: Σχόλια

[ctx: #30733]
en: Likes
el_gr: Αρεσκείες

[ctx: #30734]
en: Replies
el_gr: Απαντήσεις

[ctx: #30735]
en: Edited
el_gr: Επεξεργασμένο
