XBMC-Addons - en to hr_hr translation catalogue (290 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
hr_hr: Dodatak za YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
hr_hr: YouTube je jedna od najvećih stranica za dijeljenje video sadržaja na svijetu.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
hr_hr: Ovaj dodatak nije podržan od strane Googlea

[ctx: #30000]
en: General
hr_hr: Općenito

[ctx: #30001]
en: Username
hr_hr: Korisničko ime

[ctx: #30002]
en: Password
hr_hr: Lozinka

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
hr_hr: Koristi MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
hr_hr: Prilagodi InputStream Adaptive

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
hr_hr: Uvijek upitaj za video kvalitetu

[ctx: #30010]
en: Video quality
hr_hr: Video kvaliteta

[ctx: #30018]
en: 1080p Live / 720p (HD)
hr_hr: 1080p Uživo / 720p (HD)

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
hr_hr: Dopusti 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
hr_hr: Prikaži poster

[ctx: #30022]
en: Items per page
hr_hr: Stavaka po stranici

[ctx: #30023]
en: Search history size
hr_hr: Veličina povijesti pretrage

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
hr_hr: Veličina predmemorije (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
hr_hr: Omogući čarobnjaka za postavljanje

[ctx: #30026]
en: Override view
hr_hr: Zaobiđi prikaz

[ctx: #30027]
en: View: Default
hr_hr: Prikaz: Zadano

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
hr_hr: Prikaz: Epizode

[ctx: #30029]
en: View: Movies
hr_hr: Prikaz: Filmovi

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
hr_hr: Pokreni čarobnjaka za postavljanje?

[ctx: #30031]
en: Advanced
hr_hr: Napredno

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
hr_hr: Prikaz: TV emisije

[ctx: #30033]
en: View: Songs
hr_hr: Prikaz: Pjesme

[ctx: #30034]
en: View: Artists
hr_hr: Prikaz: Izvođači

[ctx: #30035]
en: View: Albums
hr_hr: Prikaz: Albumi

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
hr_hr: Podrška zamjenskog reproduktora

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
hr_hr: Prilagođeni id popisa izvođenja 'Gledat ću kasnije'

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
hr_hr: Prilagođeni id popisa izvođenja 'Povijest'

[ctx: #30100]
en: Favourites
hr_hr: Omiljeno

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
hr_hr: Dodaj u omiljeno

[ctx: #30102]
en: Search
hr_hr: Pretraga

[ctx: #30103]
en: Library
hr_hr: Zbirka

[ctx: #30104]
en: Highlights
hr_hr: Istaknuto

[ctx: #30105]
en: Archive
hr_hr: Arhiva

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
hr_hr: Sljedeća stranica (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
hr_hr: Gledat ću kasnije

[ctx: #30108]
en: Remove
hr_hr: Ukloni

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
hr_hr: Najnoviji videozapisi

[ctx: #30110]
en: New Search
hr_hr: Nova pretraga

[ctx: #30111]
en: Sign In
hr_hr: Prijava

[ctx: #30112]
en: Sign Out
hr_hr: Odjava

[ctx: #30113]
en: Rename
hr_hr: Preimenuj

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
hr_hr: Potvrdi brisanje

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
hr_hr: Potvrdi uklanjanje

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
hr_hr: Obriši "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
hr_hr: Ukloni "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
hr_hr: Obriši

[ctx: #30119]
en: Please wait...
hr_hr: Kratko pričekajte...

[ctx: #30120]
en: Clear
hr_hr: Ukloni

[ctx: #30201]
en: API Key
hr_hr: API ključ

[ctx: #30202]
en: API Id
hr_hr: API id

[ctx: #30203]
en: API Secret
hr_hr: API tajna

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
hr_hr: Omogući osobne API ključeve

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
hr_hr: Koristi predložak API ključeva

[ctx: #30500]
en: Channels
hr_hr: Kanali

[ctx: #30501]
en: Playlists
hr_hr: Popis izvođenja

[ctx: #30502]
en: Go to %s
hr_hr: Idi na %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
hr_hr: Prikaži poster kanala

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
hr_hr: Pretplate

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
hr_hr: Prekini pretplatu

[ctx: #30506]
en: Subscribe
hr_hr: Pretplati se

[ctx: #30507]
en: My Channel
hr_hr: Moj kanal

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
hr_hr: Videozapisi koji mi se sviđaju

[ctx: #30509]
en: History
hr_hr: Povijest

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
hr_hr: Moje pretplate

[ctx: #30511]
en: Queue video
hr_hr: Videozapisi u redu čekanja

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
hr_hr: Pregled kanala

[ctx: #30513]
en: Popular right now
hr_hr: Trenutno popularno

[ctx: #30514]
en: Related Videos
hr_hr: Slični videzapisi

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
hr_hr: Automatsko uklanjanje iz 'Gledat ću kasnije'

[ctx: #30516]
en: Folders
hr_hr: Mape

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
hr_hr: Pretplati se na %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
hr_hr: Idite na '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
hr_hr: i unesite sljedeći kôd:

[ctx: #30520]
en: Add to...
hr_hr: Dodaj u...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
hr_hr: Odaberi popis izvođenja

[ctx: #30522]
en: New playlist...
hr_hr: Novi popis izvođenja...

[ctx: #30523]
en: Language
hr_hr: Jezik

[ctx: #30524]
en: Select language
hr_hr: Odaberi jezik

[ctx: #30525]
en: Select region
hr_hr: Odaberi regiju

[ctx: #30526]
en: Adjust
hr_hr: Prilagodi

[ctx: #30527]
en: Language and region?
hr_hr: Jezik i regija?

[ctx: #30528]
en: Rate...
hr_hr: Ocjena...

[ctx: #30529]
en: I like this
hr_hr: Sviđa mi se

[ctx: #30530]
en: I dislike this
hr_hr: Ne sviđa mi se

[ctx: #30531]
en: Play all
hr_hr: Reproduciraj sve

[ctx: #30532]
en: Default
hr_hr: Zadano

[ctx: #30533]
en: Reverse
hr_hr: Obrnuto

[ctx: #30534]
en: Shuffle
hr_hr: Naizmjenično

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
hr_hr: Odaberite redoslijed popisa izvođenja

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
hr_hr: Nadopuna popisa izvođenja...

[ctx: #30537]
en: Play from here
hr_hr: Reproduciraj odavde

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
hr_hr: Videozapisi koji mi se ne sviđaju

[ctx: #30539]
en: Live
hr_hr: Emitiranja uživo

[ctx: #30540]
en: Play with...
hr_hr: Gledaj s...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
hr_hr: Prikaži naziv kanala u opisu

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
hr_hr: rtmpe strujanja nisu podržana

[ctx: #30543]
en: Refresh
hr_hr: Osvježi

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
hr_hr: Više poveznica iz opisa

[ctx: #30545]
en: No further links found.
hr_hr: Nema pronađenih daljnjih poveznica.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
hr_hr: Prijavite se dva puta!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
hr_hr: Morate omogućiti dvije aplikacije kako bi YouTube ispravno funkcionirao.

[ctx: #30548]
en: More...
hr_hr: Više...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
hr_hr: Nije pronađen nijedan videozapis

[ctx: #30550]
en: Region
hr_hr: Regija

[ctx: #30551]
en: Recommendations
hr_hr: Preporuke

[ctx: #30552]
en: Maintenance
hr_hr: Održavanje

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
hr_hr: Obriši bazu podataka predmemorije funkcija

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
hr_hr: Obriši bazu podataka povijesti pretrage

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
hr_hr: Ukloni predmemoriju funkcija

[ctx: #30556]
en: Clear search history
hr_hr: Ukloni povijest pretrage

[ctx: #30557]
en: function cache
hr_hr: predmemorija funkcija

[ctx: #30558]
en: search history
hr_hr: povijest pretrage

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
hr_hr: Obriši settings.xml datoteku

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
hr_hr: Jezik podnaslova

[ctx: #30561]
en: None
hr_hr: Nijedno

[ctx: #30562]
en: All
hr_hr: Svi

[ctx: #30563]
en: Setting
hr_hr: Postavljanje

[ctx: #30564]
en: Setting, English
hr_hr: Postavljanje, Engleski

[ctx: #30565]
en: English
hr_hr: Engleski

[ctx: #30566]
en: Prompt
hr_hr: Upitaj

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
hr_hr: Postavi u Gledat ću kasnije

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
hr_hr: Ukloni iz Gledat ću kasnije

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
hr_hr: Sigurno želite ukloniti '%s' iz popisa 'Gledat ću kasnije'?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
hr_hr: Sigurno želite zamijeniti trenutni popis 'Gledat ću kasnije' s '%s'?

[ctx: #30571]
en: Set as History
hr_hr: Postavi kao Povijest

[ctx: #30572]
en: Remove as History
hr_hr: Ukloni iz Povijest

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
hr_hr: Sigurni želite ukloniti '%s' iz svoga popisa Povijesti?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
hr_hr: Sigurno želite zamijeniti svoj trenutni popis Povijest s '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
hr_hr: Uspješno

[ctx: #30576]
en: Failed
hr_hr: Neuspješno

[ctx: #30577]
en: Settings
hr_hr: Postavke

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
hr_hr: Prisili ovjeru SSL vjerodajnicom

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
hr_hr: MPEG-DASH je omogućen u YouTube postavkama, ali InputStream Adaptive je možda onemogućen. Želite li omogućiti InputStream Adaptive odmah?

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
hr_hr: Poništi upravitelja pristupa

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
hr_hr: Sigurni želite poništiti upravitelja pristupa?

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
hr_hr: Automatski reproduciraj predložene videozapise

[ctx: #30583]
en: Automatic
hr_hr: Automatski

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
hr_hr: Moje pretplate (filtrirano)

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
hr_hr: Filtrirani popis kanala (odvojeno zarezom)

[ctx: #30586]
en: Blacklist
hr_hr: Popis zabranjenih

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
hr_hr: Dodaj u filter Moje pretplate

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
hr_hr: Ukloni iz filtra Moje pretplate

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
hr_hr: Dodano u filter Moje pretplate

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
hr_hr: Uklonjeno iz filtra Moje pretplate

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
hr_hr: Veličina minijatura

[ctx: #30592]
en: Medium (16:9)
hr_hr: Srednja (16:9)

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
hr_hr: Velika (4:3)

[ctx: #30594]
en: Safe search
hr_hr: Sigurna pretraga

[ctx: #30595]
en: Moderate
hr_hr: Djelomična

[ctx: #30596]
en: Strict
hr_hr: Potpuna

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
hr_hr: Nadopunjeno: %s

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
hr_hr: Osobni API ključevi omogućeni

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
hr_hr: Neuspjelo omogućavanje osobnih API ključeva. Nedostaje: %s

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
hr_hr: Prilagodi podnaslove

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
hr_hr: %s sa %s pričuvnim

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
hr_hr: Bez automatskog generiranja

[ctx: #30603]
en: Age gate
hr_hr: Dobna ovjera

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
hr_hr: Dopusti uvredljiv sadržaj

[ctx: #30605]
en: Quick Search
hr_hr: Brza pretraga

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
hr_hr: Brza pretraga (Privatna)

[ctx: #30607]
en: Audio only
hr_hr: Samo zvuk

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
hr_hr: Dopusti razvijateljske ključeve

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
hr_hr: Ukloni povijest gledanja

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
hr_hr: Ovo će ukloniti povijest gledanja vašeg računa sa svih uređaja. Ovo ne možete poništiti.

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
hr_hr: Spremljeni popisi izvođenja

[ctx: #30612]
en: Retry
hr_hr: Pokušaj ponovno

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
hr_hr: Preuzmi Id popisa izvođenja 'Gledat ću kasnije'

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
hr_hr: Neuspjelo preuzimanje ID-a popisa izvođenja 'Gledat ću kasnije'. Dodajte nekoliko videozapisa u 'Gledat ću kasnije' putem weba/aplikacije i pokušajte ponovno.

[ctx: #30615]
en: Cancel
hr_hr: Odustani

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
hr_hr: Morate biti prijavljeni.

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
hr_hr: Omogući mpeg-dash proxy

[ctx: #30619]
en: Port
hr_hr: Ulaz

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
hr_hr: Ulaz %s se već koristi. Nemoguće pokretanje http poslužitelja.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)
hr_hr: Proxy je potreban za mpeg-dash video na zahtjev (vod) (provjerite HTTP poslužitelj)

[ctx: #30622]
en: Purchases
hr_hr: Kupnje

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
hr_hr: Instaliraj InputStream Helper

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
hr_hr: Zahtijeva Kodi 17+

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
hr_hr: InputStream Helper je već instaliran.

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
hr_hr: Obriši privremene datoteke

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
hr_hr: Ocijeni video nakon gledanja

[ctx: #30628]
en: HTTP Server
hr_hr: HTTP poslužitelj

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
hr_hr: IP dopušteni (zarezom odvojeni)

[ctx: #30630]
en: Save
hr_hr: Spremi

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
hr_hr: Uspješno nadopunjeno: %s

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
hr_hr: Omogući API stranicu podešavanja

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/api (see HTTP Server)
hr_hr: http://<ip-adresa>:<ulaz>/api (pogledajte HTTP poslužitelj)

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
hr_hr: API podešavanje za YouTube dodatak

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
hr_hr: Nema otkrivenih promjena, API ključevi nisu nadopunjeni.

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
hr_hr: Osobni API ključevi su omogućeni.

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
hr_hr: Osobni API ključevi su onemogućeni.

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
hr_hr: Zabilježite ovu stranicu u web pregledniku za brže dodavanje svojih budućih ključeva.

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
hr_hr: Pronađeni su osobni API ključevi u api_keys.json datoteci, želite li ih ponovno koristiti? Odabir ne, će ih prebrisati.

[ctx: #30640]
en: Restore
hr_hr: Koristi ponovno

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
hr_hr: Obriši api_keys.json datoteku

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
hr_hr: Obriši access_manager.json datoteku

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
hr_hr: Osluškuj IP

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
hr_hr: Odaberi IP osluškivanja

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
hr_hr: Osvježi nakon gledanja

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
hr_hr: Čekanje emitiranja uživo

[ctx: #30647]
en: Completed Live
hr_hr: Završena emitiranja uživo

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
hr_hr: API ključ je neispravan. Postavke - API - API ključ

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
hr_hr: Klijent id je neisprvan. Postavke - API - API Id

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
hr_hr: Tajna klijenta je neispravna. Postavke - API - API tajna

[ctx: #30651]
en: Location
hr_hr: Lokacija

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
hr_hr: Opseg lokacije (km)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
hr_hr: Pokreni geolociranje? Koristi se za [B]Moja lokacija[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
hr_hr: Moja lokacija

[ctx: #30655]
en: Switch User
hr_hr: Promjena korisnika

[ctx: #30656]
en: New user
hr_hr: Novi korisnik

[ctx: #30657]
en: Unnamed
hr_hr: Bezimeni

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
hr_hr: Upišite ime za ovog korisnika

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
hr_hr: Korisnik je sada '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
hr_hr: Korisnici

[ctx: #30661]
en: Add a user
hr_hr: Dodaj korisnika

[ctx: #30662]
en: Remove a user
hr_hr: Ukloni korisnika

[ctx: #30663]
en: Rename a user
hr_hr: Preimenuj korisnika

[ctx: #30664]
en: Switch user
hr_hr: Promijeni korisnika

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
hr_hr: Promijeni na korisnika '%s' odmah?

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
hr_hr: Uklonjen je '%s'

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
hr_hr: '%s' je preimenovan u '%s'

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
hr_hr: Najmanji postotak za označavanje kao reproducirano

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
hr_hr: Označi kao neodgledano

[ctx: #30670]
en: Mark watched
hr_hr: Označi kao pogledano

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
hr_hr: Ukloni povijest reprodukcije

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
hr_hr: Obriši povijest reprodukcije

[ctx: #30673]
en: playback history
hr_hr: povijest reprodukcije

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
hr_hr: Poništi vrijeme nastavka gledanja

[ctx: #30675]
en: Use playback history (watched, resume tracking)
hr_hr: Koristi povijest reprodukcije (pogledano, nastavi praćenje)

[ctx: #30676]
en: Just now
hr_hr: Upravo sada

[ctx: #30677]
en: A minute ago
hr_hr: Prije minute

[ctx: #30678]
en: Recently
hr_hr: Nedavno

[ctx: #30679]
en: An hour ago
hr_hr: Prije jednog sata

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
hr_hr: Prije dva sata

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
hr_hr: Prije tri sata

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
hr_hr: Jučer u

[ctx: #30683]
en: Two days ago
hr_hr: Prije dva dana

[ctx: #30684]
en: Today at
hr_hr: Danas u

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
hr_hr: Obriši bazu podataka predmemorije podataka

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
hr_hr: Ukloni predmemoriju podataka

[ctx: #30687]
en: data cache
hr_hr: predmemorija podataka

[ctx: #30688]
en: Use for videos
hr_hr: Koristi za videozapise

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
hr_hr: Koristi za emitiranja uživo

[ctx: #30690]
en: InputStream Adaptive >= 2.0.12 is required for live streams
hr_hr: InputStream Adaptive >= 2.0.12 je potreban za emitiranje uživo

[ctx: #30691]
en: Airing now
hr_hr: Trenutno se emitira

[ctx: #30692]
en: In a minute
hr_hr: Za minutu

[ctx: #30693]
en: Airing soon
hr_hr: Uskoro se emitira

[ctx: #30694]
en: In over an hour
hr_hr: Za više od sat vremena

[ctx: #30695]
en: In over two hours
hr_hr: Za više od dva sata

[ctx: #30696]
en: Airing today at
hr_hr: Emitira se danas u

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
hr_hr: Sutra u

[ctx: #30698]
en: Check my IP
hr_hr: Provjeri moju IP adresu

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
hr_hr: HTTP poslužitelj nije pokrenut

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
hr_hr: IP adresa klijenta je %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
hr_hr: Neuspjelo otkrivanje adrese IP klijenta

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
hr_hr: Gledaj s podnaslovima

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
hr_hr: Jeste li sigurni?

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
hr_hr: Koristi url-ove YouTube web stranica

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
hr_hr: Preuzimanje podnaslova

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
hr_hr: Preuzmi podnaslove prije početka reprodukcije? (Zadano: Ne)

[ctx: #30707]
en: Untitled
hr_hr: Bezimeno

[ctx: #30708]
en: Play audio only
hr_hr: Slušaj samo zvuk

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
hr_hr: Neuspjelo preuzimanje id-a popisa izvođenja 'Gledat ću kasnije'. Kako bi povećali preuzimanje kanala dodajte 8-10 videozapisa u 'Gledat ću kasnije' putem weba/aplikacije i pokušajte ponovno.

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
hr_hr: Neuspjelo preuzimanje id-a popisa izvođenja 'Gledat ću kasnije'. Pokušajte ponovno sutra bez uklanjanja videozapisa.

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
hr_hr: Pretraživam Gledat ću kasnije... Stranica %s

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
hr_hr: Ocijeni videozapise u popisu izvođenja

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
hr_hr: Dodano u Gledat ću kasnije

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
hr_hr: Dodano u popis izvođenja

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
hr_hr: Uklonjeno iz popisa izvođenja

[ctx: #30716]
en: Liked video
hr_hr: Video koji mi se sviđa

[ctx: #30717]
en: Disliked video
hr_hr: Video koji mi se ne sviđa

[ctx: #30718]
en: Rating removed
hr_hr: Ocjena je uklonjena

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
hr_hr: Pretplaćeni ste na kanal

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
hr_hr: Prekinuta je pretplata na kanal

[ctx: #30721]
en: Default to WEBM adaptation set (4K)
hr_hr: Zadano za paket WEBM prilagodbe (4K)

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
hr_hr: Proxy je potreban za mpeg-dash video na zahtjev (vod) (pogledajte HTTP poslužitelj)[CR]> 1080p i HDR zahtijevaju InputStream Adaptive >= 2.3.14

[ctx: #30724]
en: Limit to 30fps
hr_hr: Ograniči na 30 sl/sek

[ctx: #30726]
en: Uploads
hr_hr: Slanja

[ctx: #30727]
en: Adaptive (MP4/H264)
hr_hr: Prilagodljiva (MP4/H264)

[ctx: #30728]
en: Adaptive (WEBM/VP9)
hr_hr: Prilagodljiva (WEBM/VP9)

[ctx: #30729]
en: Remote friendly search
hr_hr: Prijateljska pretraga na daljinu

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
hr_hr: Gledaj (Upitaj za kvalitetu)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
hr_hr: YouTube sada zahtijeva da koristite API ključeve.[CR]Za više informacija posjetite wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Isprika zbog neugodnosti.

[ctx: #30732]
en: Comments
hr_hr: Komentari

[ctx: #30733]
en: Likes
hr_hr: Sviđanja

[ctx: #30734]
en: Replies
hr_hr: Odgovori

[ctx: #30735]
en: Edited
hr_hr: Uređeno

[ctx: #30736]
en: Hide short videos (1 minute or less)
hr_hr: Sakrij kratke video snimke (1 minuta ii manje)
