XBMC-Addons - en to sk_sk translation catalogue (285 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
sk_sk: Doplnok pre YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
sk_sk: YouTube je jednou z najväčších stránok na zdieľanie videa na svete.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
sk_sk: Tento doplnok nie je schválený spoločnosťou Google

[ctx: #30000]
en: General
sk_sk: Hlavné

[ctx: #30001]
en: Username
sk_sk: Meno používateľa

[ctx: #30002]
en: Password
sk_sk: Heslo

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
sk_sk: Použiť MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
sk_sk: Nastaviť InputStream Adaptive

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
sk_sk: Vždy sa spýtať na kvalitu videa

[ctx: #30010]
en: Video quality
sk_sk: Kvalita videa

[ctx: #30018]
en: 1080p Live / 720p (HD)
sk_sk: 1080p Živé / 720p (HD)

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
sk_sk: Povoliť 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
sk_sk: Zobraziť fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
sk_sk: Položiek na stránku

[ctx: #30023]
en: Search history size
sk_sk: Veľkosť histórie vyhľadávania

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
sk_sk: Veľkosť cache (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
sk_sk: Zapnúť sprievodcu nastavením

[ctx: #30026]
en: Override view
sk_sk: Vynútiť zobrazenie

[ctx: #30027]
en: View: Default
sk_sk: Zobraziť: Štandardné

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
sk_sk: Zobraziť: Epizódy

[ctx: #30029]
en: View: Movies
sk_sk: Zobraziť: Filmy

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
sk_sk: Spustiť sprievodcu nastavením?

[ctx: #30031]
en: Advanced
sk_sk: Pokročilé

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
sk_sk: Zobraziť: TV seriály

[ctx: #30033]
en: View: Songs
sk_sk: Zobraziť: Skladby

[ctx: #30034]
en: View: Artists
sk_sk: Zobraziť: Umelci

[ctx: #30035]
en: View: Albums
sk_sk: Zobraziť: Albumy

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
sk_sk: Podpora alternatívneho prehrávača

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
sk_sk: Vlastné ID zoznamu 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
sk_sk: Vlastné ID zoznamu 'História'

[ctx: #30100]
en: Favourites
sk_sk: Obľúbené

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
sk_sk: Pridať do obľúbených

[ctx: #30102]
en: Search
sk_sk: Hľadať

[ctx: #30103]
en: Library
sk_sk: Knižnica

[ctx: #30104]
en: Highlights
sk_sk: Zlaté klince programu

[ctx: #30105]
en: Archive
sk_sk: Archív

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
sk_sk: Ďalšia strana (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
sk_sk: Pozrieť neskôr

[ctx: #30108]
en: Remove
sk_sk: Odstrániť

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
sk_sk: Posledné videá

[ctx: #30110]
en: New Search
sk_sk: Nové vyhľadávanie

[ctx: #30111]
en: Sign In
sk_sk: Prihlásiť

[ctx: #30112]
en: Sign Out
sk_sk: Odhlásiť

[ctx: #30113]
en: Rename
sk_sk: Premenovať

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
sk_sk: Potvrdiť odstránenie

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
sk_sk: Potvrdiť odstránenie

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
sk_sk: Odstrániť "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
sk_sk: Odstrániť "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
sk_sk: Odstrániť

[ctx: #30119]
en: Please wait...
sk_sk: Prosím čakajte...

[ctx: #30120]
en: Clear
sk_sk: Vyčistiť

[ctx: #30201]
en: API Key
sk_sk: API kľúč

[ctx: #30203]
en: API Secret
sk_sk: API Tajomstvo

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
sk_sk: Povoliť osobné API kľúče

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
sk_sk: Použiť zabudované nastavenie kľúčov API

[ctx: #30500]
en: Channels
sk_sk: Kanály

[ctx: #30501]
en: Playlists
sk_sk: Zoznamy

[ctx: #30502]
en: Go to %s
sk_sk: Prejdite na %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
sk_sk: Zobraziť fanart kanálu

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
sk_sk: Odbery

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
sk_sk: Odhlásiť odber

[ctx: #30506]
en: Subscribe
sk_sk: Prihlásiť k odberu

[ctx: #30507]
en: My Channel
sk_sk: Môj kanál

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
sk_sk: Videá, ktoré sa mi páčia

[ctx: #30509]
en: History
sk_sk: História

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
sk_sk: Moje odbery

[ctx: #30511]
en: Queue video
sk_sk: Pridať video do poradia

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
sk_sk: Prehliadať kanály

[ctx: #30513]
en: Popular right now
sk_sk: Populárne práve teraz

[ctx: #30514]
en: Related Videos
sk_sk: Súvisiace videá

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
sk_sk: Automaticky odstrániť z 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30516]
en: Folders
sk_sk: Priečinky

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
sk_sk: Odoberať od %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
sk_sk: Prejdite na '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
sk_sk: a zadajte nasledujúci kód:

[ctx: #30520]
en: Add to...
sk_sk: Pridať do...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
sk_sk: Vyberte zoznam

[ctx: #30522]
en: New playlist...
sk_sk: Nový zoznam...

[ctx: #30523]
en: Language
sk_sk: Jazyk

[ctx: #30524]
en: Select language
sk_sk: Vyberte jazyk

[ctx: #30525]
en: Select region
sk_sk: Vyberte región

[ctx: #30526]
en: Adjust
sk_sk: Prispôsobiť

[ctx: #30527]
en: Language and region?
sk_sk: Jazyk a región?

[ctx: #30528]
en: Rate...
sk_sk: Hodnotiť...

[ctx: #30529]
en: I like this
sk_sk: Páči sa mi to

[ctx: #30530]
en: I dislike this
sk_sk: Nepáči sa mi to

[ctx: #30531]
en: Play all
sk_sk: Prehrať všetko

[ctx: #30532]
en: Default
sk_sk: Štandardný

[ctx: #30533]
en: Reverse
sk_sk: Naopak

[ctx: #30534]
en: Shuffle
sk_sk: Náhodne

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
sk_sk: Vyberte radenie zoznamu

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
sk_sk: Obnovujem zoznam...

[ctx: #30537]
en: Play from here
sk_sk: Prehrať odtiaľto

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
sk_sk: Videá, ktoré sa mi nepáčia

[ctx: #30539]
en: Live
sk_sk: Živé prenosy

[ctx: #30540]
en: Play with...
sk_sk: Prehrať pomocou...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
sk_sk: Zobraziť názov kanálu v popise

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
sk_sk: rtmpe prúdy nie sú podporované

[ctx: #30543]
en: Refresh
sk_sk: Obnoviť

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
sk_sk: Viac odkazov z popisu

[ctx: #30545]
en: No further links found.
sk_sk: Ďalšie odkazy neboli nájdené.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
sk_sk: Prosím prihláste se dvakrát!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
sk_sk: Je potrebné povoliť dve aplikácie pre správnu funkcionalitu doplnku.

[ctx: #30548]
en: More...
sk_sk: Viac...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
sk_sk: Žiadne video prúdy neboli nájdené

[ctx: #30550]
en: Region
sk_sk: Región

[ctx: #30551]
en: Recommendations
sk_sk: Odporúčania

[ctx: #30552]
en: Maintenance
sk_sk: Údržba

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
sk_sk: Odstrániť databázu dočasnej pamäte funkcií

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
sk_sk: Odstrániť databázu s históriou vyhľadávania

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
sk_sk: Vyčistiť dočasnú pamäť funkcií

[ctx: #30556]
en: Clear search history
sk_sk: Vyčistiť históriu vyhľadávania

[ctx: #30557]
en: function cache
sk_sk: dočasná pamäť funkcií

[ctx: #30558]
en: search history
sk_sk: história vyhľadávania

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
sk_sk: Odstrániť settings.xml

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
sk_sk: Jazyk titulkov

[ctx: #30561]
en: None
sk_sk: Žiaden

[ctx: #30562]
en: All
sk_sk: Všetky

[ctx: #30563]
en: Setting
sk_sk: Nastavenie

[ctx: #30564]
en: Setting, English
sk_sk: Nastavenie, Angličtina

[ctx: #30565]
en: English
sk_sk: Angličtina

[ctx: #30566]
en: Prompt
sk_sk: Spýtať sa

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
sk_sk: Pridať do 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
sk_sk: Odstrániť z 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
sk_sk: Naozaj chcete odstrániť '%s' zo zoznamu 'Pozrieť neskôr'?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
sk_sk: Naozaj chcete nahradiť aktuálny zoznam 'Pozrieť neskôr' zoznamom '%s'?

[ctx: #30571]
en: Set as History
sk_sk: Pridať do histórie

[ctx: #30572]
en: Remove as History
sk_sk: Odstrániť z histórie

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
sk_sk: Naozaj chcete odstrániť '%s' zo zoznamu histórie?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
sk_sk: Naozaj chcete nahradiť aktuálny zoznam histórie zoznamom '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
sk_sk: Úspech

[ctx: #30576]
en: Failed
sk_sk: Neúspech

[ctx: #30577]
en: Settings
sk_sk: Nastavenia

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
sk_sk: Vynútiť overenie SSL certifikátu

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
sk_sk: MPEG-DASH je zapnutý v nastaveniach YouTube, ale InputStream Adaptive je vypnutý. Chcete InputStream Adaptive teraz povoliť?

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
sk_sk: Vyčistiť údaje Správcu prístupu

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
sk_sk: Naozaj chcete odstrániť údaje Správcu prístupu?

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
sk_sk: Automaticky prehrávať navrhované videá

[ctx: #30583]
en: Automatic
sk_sk: Automaticky

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
sk_sk: Moje odbery (s filtrom)

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
sk_sk: Filtrovaný zoznam kanálov (oddelený čiarkami)

[ctx: #30586]
en: Blacklist
sk_sk: Zakázať

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
sk_sk: Pridať do filtra Moje odbery

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
sk_sk: Odobrať z filtra Moje odbery

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
sk_sk: Pridané do filtra Moje odbery

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
sk_sk: Odobrané z filtra Moje odbery

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
sk_sk: Veľkosť náhľadov

[ctx: #30592]
en: Medium (16:9)
sk_sk: Stredná (16:9)

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
sk_sk: Vysoká (4:3)

[ctx: #30594]
en: Safe search
sk_sk: Bezpečné výsledky vyhľadávania

[ctx: #30595]
en: Moderate
sk_sk: Mierne

[ctx: #30596]
en: Strict
sk_sk: Prísne

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
sk_sk: Aktualizované: %s

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
sk_sk: Osobné API kľúče povolené

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
sk_sk: Nepodarilo sa zapnúť osobné kľúče API. Chýba: %s

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
sk_sk: Nastaviť titulky

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
sk_sk: %s (%s ak sú nedostupné)

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
sk_sk: Nie automaticky generované

[ctx: #30603]
en: Age gate
sk_sk: Vekové obmedzenie

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
sk_sk: Povoliť urážlivý obsah

[ctx: #30605]
en: Quick Search
sk_sk: Rýchle vyhľadávanie

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
sk_sk: Rýchle vyhľadávanie (inkognito)

[ctx: #30607]
en: Audio only
sk_sk: Iba zvuk

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
sk_sk: Povoliť kľúče pre vývojárov

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
sk_sk: Vyčistiť históriu sledovania

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
sk_sk: Týmto vyčistíte históriu sledovania na všetkých zariadeniach. Táto operácia sa nedá vrátiť.

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
sk_sk: Uložené zoznamy prehrávania

[ctx: #30612]
en: Retry
sk_sk: Opakovať

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
sk_sk: Obnoviť ID zoznamu 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
sk_sk: Nepodarilo sa získať ID zoznamu 'Pozrieť neskôr'. Pridajte do zoznamu niekoľko videí pomocou webového prehliadača alebo aplikácie a skúste to znovu.

[ctx: #30615]
en: Cancel
sk_sk: Zrušiť

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
sk_sk: Musíte sa prihlásiť.

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
sk_sk: Zapnúť MPEG-DASH proxy

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
sk_sk: Port %s už je používaný. Nepodarilo sa spustiť http server.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)
sk_sk: MPEG-DASH vyžaduje proxy (viď server HTTP)

[ctx: #30622]
en: Purchases
sk_sk: Nákupy

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
sk_sk: Nainštalovať pomocný program pre InputStream

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
sk_sk: Vyžaduje Kodi 17+

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
sk_sk: Pomocný program pre InputStream je už nainštalovaný.

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
sk_sk: Odstrániť dočasné súbory

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
sk_sk: Ohodnotiť video po skončení

[ctx: #30628]
en: HTTP Server
sk_sk: Server HTTP

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
sk_sk: Povolené IP adresy (oddelené čiarkou)

[ctx: #30630]
en: Save
sk_sk: Uložiť

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
sk_sk: Úspešne aktualizované: %s

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
sk_sk: Zapnúť konfiguračnú stránku API

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/api (see HTTP Server)
sk_sk: http://<ip_adresa>:<port>/api (viď server HTTP)

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
sk_sk: Konfigurácia API pre doplnok YouTube

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
sk_sk: Neboli zistené zmeny, kľúče API neboli aktualizované.

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
sk_sk: Osobné kľúče API sú zapnuté.

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
sk_sk: Osobné kľúče API sú vypnuté.

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
sk_sk: Pre rýchly prístup k vašim kľúčom v budúcnosti si túto stránku uložte medzi obľúbené.

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
sk_sk: Našli sa osobné kľúče API v api_keys.json, chcete ich obnoviť? Ak vyberiete nie, prepíšu sa.

[ctx: #30640]
en: Restore
sk_sk: Obnoviť

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
sk_sk: Odstrániť api_keys.json

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
sk_sk: Odstrániť access_manager.json

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
sk_sk: Počúvať na IP adrese

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
sk_sk: Vyberte IP adresu, na ktorej sa má počúvať

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
sk_sk: Obnoviť po prehliadnutí

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
sk_sk: Blížiace sa živé prenosy

[ctx: #30647]
en: Completed Live
sk_sk: Dokončené živé prenosy

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
sk_sk: Kľúč API je nesprávny. Nastavenia - API - Kľúč API

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
sk_sk: Id klienta je nesprávne. Nastavenia - API - Id API

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
sk_sk: Tajomstvo klienta je nesprávne. Nastavenia - API - Tajomstvo API

[ctx: #30651]
en: Location
sk_sk: Miesto

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
sk_sk: Polomer polohy (km)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
sk_sk: Vykonať geolokáciu? Používa sa pre [B]Moja poloha[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
sk_sk: Moja poloha

[ctx: #30655]
en: Switch User
sk_sk: Prepnúť používateľa

[ctx: #30656]
en: New user
sk_sk: Nový používateľ

[ctx: #30657]
en: Unnamed
sk_sk: Bez mena

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
sk_sk: Zadajte meno používateľa

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
sk_sk: Používateľ je teraz '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
sk_sk: Používatelia

[ctx: #30661]
en: Add a user
sk_sk: Pridať používateľa

[ctx: #30662]
en: Remove a user
sk_sk: Odstrániť používateľa

[ctx: #30663]
en: Rename a user
sk_sk: Premenovať používateľa

[ctx: #30664]
en: Switch user
sk_sk: Prepnúť používateľa

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
sk_sk: Prepnúť na '%s' teraz?

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
sk_sk: Odstránené '%s'

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
sk_sk: '%s' premenované na '%s'

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
sk_sk: Minimálne percento prehratí

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
sk_sk: Označiť ako nevidené

[ctx: #30670]
en: Mark watched
sk_sk: Označiť ako videné

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
sk_sk: Vyčistiť históriu prehrávania

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
sk_sk: Odstrániť históriu prehrávania

[ctx: #30673]
en: playback history
sk_sk: história prehrávania

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
sk_sk: Resetovať pozíciu pokračovania

[ctx: #30675]
en: Use playback history (watched, resume tracking)
sk_sk: Použiť históriu prehrávania (videné, pokračovanie prehrávania)

[ctx: #30676]
en: Just now
sk_sk: Práve teraz

[ctx: #30677]
en: A minute ago
sk_sk: Pred minútou

[ctx: #30678]
en: Recently
sk_sk: Nedávno

[ctx: #30679]
en: An hour ago
sk_sk: Pred hodinou

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
sk_sk: Pred dvomi hodinami

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
sk_sk: Pred tromi hodinami

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
sk_sk: Včera o

[ctx: #30683]
en: Two days ago
sk_sk: Pred dvoma dňami

[ctx: #30684]
en: Today at
sk_sk: Dnes o

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
sk_sk: Odstrániť databázu dočasnej pamäte údajov

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
sk_sk: Vyčistiť dočasnú pamäť údajov

[ctx: #30687]
en: data cache
sk_sk: dátová keš

[ctx: #30688]
en: Use for videos
sk_sk: Použiť pre videá

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
sk_sk: Použiť pre živé prenosy

[ctx: #30690]
en: InputStream Adaptive >= 2.0.12 is required for live streams
sk_sk: Živé prenosy vyžadujú InputStream Adaptive aspoň vo verzii 2.0.12

[ctx: #30691]
en: Airing now
sk_sk: Vo vysielaní

[ctx: #30692]
en: In a minute
sk_sk: O minútu

[ctx: #30693]
en: Airing soon
sk_sk: O chvíľu sa vysiela

[ctx: #30694]
en: In over an hour
sk_sk: O viac ako hodinu

[ctx: #30695]
en: In over two hours
sk_sk: O viac ako dve hodiny

[ctx: #30696]
en: Airing today at
sk_sk: Vysielané dnes o

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
sk_sk: Zajtra o

[ctx: #30698]
en: Check my IP
sk_sk: Skontrolovať moju IP adresu

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
sk_sk: HTTP server nie je spustený

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
sk_sk: IP adresa klienta je %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
sk_sk: Nepodarilo sa získať IP adresu klienta

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
sk_sk: Prehrať s titulkami

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
sk_sk: Naozaj to chcete?

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
sk_sk: Použiť webové stránky YouTube

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
sk_sk: Stiahnuť titulky

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
sk_sk: Stiahnuť titulky pred začiatkom prehrávania? (Predvolené: Nie)

[ctx: #30707]
en: Untitled
sk_sk: Bez mena

[ctx: #30708]
en: Play audio only
sk_sk: Prehrať iba zvuk

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
sk_sk: Nepodarilo sa získať ID zoznamu 'Pozrieť neskôr'. Na zvýšenie šancí na úspech pridajte 8-10 videí do zoznamu pomocou prehliadača/aplikácia a skúste to znovu.

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
sk_sk: Nepodarilo sa získať ID zoznamu 'Pozrieť neskôr'. Opäť to skúste zajtra bez odstránenia akýchkoľvek videí.

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
sk_sk: Vyhľadávajú sa videá v zozname 'Pozrieť neskôr'... Strana %s

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
sk_sk: Hodnotiť videá v zoznamoch prehrávania

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
sk_sk: Pridané do 'Pozrieť neskôr'

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
sk_sk: Pridané do zoznamu

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
sk_sk: Odstránené zo zoznamu

[ctx: #30716]
en: Liked video
sk_sk: Video, ktoré sa mi páči

[ctx: #30717]
en: Disliked video
sk_sk: Video, ktoré sa mi nepáči

[ctx: #30718]
en: Rating removed
sk_sk: Hodnotenie odstránené

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
sk_sk: Zaregistrované na odber

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
sk_sk: Zrušenie odberu

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
sk_sk: Videá MPEG-DASH vyžadujú proxy (viď server HTTP)[CR]> 1080p a HDR videá vyžadujú InputStream Adaptive aspoň vo verzii 2.3.14

[ctx: #30724]
en: Limit to 30fps
sk_sk: Obmedziť na 30 snímkov/s

[ctx: #30726]
en: Uploads
sk_sk: Nahraté

[ctx: #30727]
en: Adaptive (MP4/H264)
sk_sk: Adaptívne (MP4/H264)

[ctx: #30728]
en: Adaptive (WEBM/VP9)
sk_sk: Adaptívne (MP4/VP9)

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
sk_sk: Prehrať (spýtať sa na kvalitu)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
sk_sk: Doplnok YouTube teraz vyžaduje použitie vlastných kľúčov API.[CR]Ďalšie informácie nájdete na wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Prepáčte za nepríjemnosti.

[ctx: #30732]
en: Comments
sk_sk: Komentáre

[ctx: #30733]
en: Likes
sk_sk: Páči sa mi

[ctx: #30734]
en: Replies
sk_sk: Odpovede

[ctx: #30735]
en: Edited
sk_sk: Upravené
